Boğa Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2024

Boğa Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde sezgileriniz, rüyalarınız, yalnız kalma ihtiyacınız, sizden gizlenen konular olacak. Harcamalarınızı kontrollü yapmanız iyi olacaktır. Maddi ve manevi açıdan değişimler yaşayacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak, işbirliklerine daha rahat uyum sağlayacaksınız. İş yerinizde yaşadığınız haksızlıklarla uğraşabilirsiniz. İşinizde yeni düzenlemelere ihtiyacınız olacak. İş arıyorsanız sosyal çevreniz sayesinde bulabilirsiniz. Sorumluluklarınızla beraber gelirinizde artacak. Bu hafta biraz dalgın olabilirsiniz, para konularında dikkatli olun.  Maaşınıza zam istemeyi düşünebilirsiniz. Alma verme dengenizi korumanız gerekecek.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.