Boğa Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Boğa Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Motivasyonlarınız, sahip olduğunuz kaynaklar bu haftanın konusunu oluşturacak. Kendinizi özgür ve güçlü hissedeceksiniz. Otorite figürleri ile çatışmamaya dikkat etmelisiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar verebilirsiniz. Aklınız karışsa da sakin ve mantıklı düşünme becerinizi kullanacaksınız. Sevginizi, sahip olduğunuz kaynaklarınızı paylaştığınızda kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren insanları fark edeceksiniz. İçsel olarak huzurlu olduğunuz da sezgilerinizde artacaktır. Arkadaş gruplarınız etkisinde kalabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kapasitenizi zorlamanız gerekecek. Kardeşlerinizle vakit geçirmek isteyebilir, sevginizi ifade edebilirsiniz. Sevdiklerinizi arayıp iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.