Boğa Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Boğa Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Haftanın ilk günü itibariyle maddi konularda yanlış kararlar alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ayrıca banka işlemlerinde yanlışlıklar yapabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle ise ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Cuma günü büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkaracak fırsatlar elde edebilirsiniz. Pazar günü ise otorite figürlerden baskı kurabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.