Boğa Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Boğa Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Salı günü kariyeriniz ile ilgili önemli bir adım atmanız gerekebilir. İşinizin sorumluluğunu almanız gerekebilir. Perşembe günü bir iş teklifi alabilirsiniz. Yeni bir projeye adım atabilirsiniz. Cuma günü patronlarınız ile aranızdaki alaşmazlıklara bir son verebilirsiniz. Anlaşmaya varabilirsiniz. Aynı gün Hayallerinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz. En azından gerçekleşmesi için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Pazar günü inançlarınızın sarsıldığını hissedebilirsiniz. Bazı konuları sorgulayabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.