Boğa Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

Boğa Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 10. Evinizde gerçekleşecek. Bu durumda da kariyerle ilgili konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Toplum önündeki yerinizle ilgili olarak yenilikler yaşanabilir, statünüz değişebilir. Uzak akrabalar vasıtasıyla ya da yurtdışı bağlantılı birileriyle tanışabilirsiniz. Bu tanışacağınız insanlarla ciddi birliktelik yaşatabilirsiniz.

Başkaları vasıtasıyla para kazanabilirsiniz, bu kazanacağınız para direk sizin gelirinizle ilgili değildir, krediler, sigorta, miraslı işlerle ilgili problem varsa çözmek için ve emlak konularında şanslı bir dönemdesiniz.

Kendinizi kapana kısılmış gibi hissettiğiniz anda yeni fikirlerle kariyerinizle ilgili konularda çözüme ulaşabilirsiniz. Üstlerinizle konuşmak için, kariyerle ilgili her türlü konuda iletişim, anlaşma ve imza konularında harekete geçebilirsiniz.

Kalabalık ortamlarda sezgileriniz ve soyut düşünceleriniz sayesinde onları etkileyebilir, arkadaşlarınız vasıtasıyla yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla mistik konularda konuşabilir maneviyatınızın arttığını hissedebilirsiniz. Kalabalık yerlerdeki ruhsal çalışmalar size yeni farkındalıklar kazandırabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.