Boğa Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Boğa Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Haftanın ilk günü itibariyle ilişkilerinizi daha gizli yaşama eğilimi gösterebilirsiniz. Çarşamba günü ise arkadaşlarınız ile ani bir seyahat planı yapabilirsiniz. Oldukça keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Perşembe günü hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. O gün sakin kalmaya çalışın. Cuma günü ise ummadığınız bir yerden para gelebilir. Bu sizi oldukça memnun edecektir. Cumartesi günü ise arkadaş çevreniz tarafından desteklenebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.