BOĞA (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Kasım 2023

BOĞA (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

Hayatınızdaki krizleri yönetmek ve hayatınızı değiştirmek için mücadele etmek ve yeniliklere açık olmak zorunda olduğunuzu görebilirsiniz. Ortak gelirlerinizle ilgili fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Konuşarak çözüm bulmak daha kolay olacaktır. Sınırlarınızı belirlemek isteyeceksiniz. Mücadele ettiğiniz konuların getirisini ilerde yaşayacaksınız. Kontrolcü tavrınızı bırakırsanız, hayatın sürprizlerine daha kolay alışırsınız. Kendinizi ifade etme ihtiyacı duyabilir, anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Kabuğunuzu kırma zamanı gelmiş olabilir. Kendinizi çevrenize ispatlamak zorunda olmadığınızı anlayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da kuzenlerinizle seyahate çıkabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle duygusal hassasiyetler yaşamamaya gayret edin. Araba alma düşünceniz varsa işleriniz yolunda gidecek.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.