BAŞAK (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

27 Haziran 2023

BAŞAK (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

Çocuklarınızla ve hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa eğitimi ile ilgili araştırmalarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa aşk çok yakınınızda olabilir. Duygusal yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Yeniliklere açık olacağınız bir dönem sizi bekliyor olabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız desteklendiğiniz bir süreç içinde olabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Gruplar ve organizasyonlar içinde aktif rol oynayabilirsiniz. Topluma hizmet edecek projelerde yer alabilirsiniz. Umutlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir ay olabilir. Eğitim ve yurtdışı ile ilgili ani gelişen fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.