BAŞAK (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Nisan 2023

BAŞAK (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

Yakın çevrenizle iletişiminizde güveninizi test edeceksiniz. İnsanlar size sırlarını açabilir. Duygusal zekanız ve sezgileriniz iletişim kurarken size yol gösterici olacak. Maillerinizi doğru atıp atmadığınızı kontrol etmenizde yarar olacaktır. Yakın çevrenizdeki insanlara sosyal ortamlarda koruyucu davranacaksınız. Gruplar içerisinde insanlara yaklaşırken tedbiri elden bırakmak istemeyeceksiniz. Eğitim konularında farklı alanlara yönelme eğiliminiz olabilir. Kardeşlerinizle ilişkinizde ani gerilme ve tatlıya bağlama durumu yaşayabilirsiniz. Farklı tarzlar hoşunuza gidecek. Hayatınızı kolaylaştıracak uygulamaları denemekten çekinmeyin. Seyahate çıkmak ya da yeni bir eğitime başlamak hayat döngünüzü değiştirebilir. Biri ile tanışabilir, yeni ilgi alanlarına yönelebilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmeye başlayacağınız bir ay olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.