BAŞAK (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

BAŞAK (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

İnsanların işinize karışmasını istemeyeceksiniz. Düzeninizi sağlamadan yeni bir işe başlamak zor gelecektir. Başkalarına sıkıcı gelen konuları çözüme kavuşturacaksınız. Ruh haliniz değişkenlik gösterebilir, başkalarının duygusal durumlarından etkilenebilirsiniz. Formunuzu korumak için yaptığınız aktivitelerin sonuçlarını görebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak yerine elinizdeki işleri bitirmeniz daha iyi olacaktır. Yaşadığınız zorluklar karşında pes etmeyecek gücünüz olacak. Açık sözlü ve net konuşacaksınız. Duygusal olarak gerginlikler yaşayabilirsiniz. Olayları kontrol etmek isteyeceksiniz. Alacaklarınız ve borçlarınız konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Hızlı ve aceleci tavrınız ile tartışmalara dikkat etmelisiniz. Ortaklaşa paralarınızla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendi projelerinizi uygulama konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Potansiyelinizi ortaya çıkarma konusunda ısrarcı davranmalısınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.