BAŞAK (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ekim 2023

BAŞAK (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

Yakın çevreniz, kardeşlerinizle iletişiminizde sorunlar olduğunu düşünüyorsanız farklı yöntemler denemenin zamanı gelmiş demektir. Yeni edindiğiniz bilgiler, öğrendikleriniz yeni bağlantılar kurmanızı sağlayabilir. Bir işe imza atabilirsiniz. Bilgisayar ve telefonunuz gibi elektronik aletlerinizi temizleme zamanı olacak. Size gereksiz gelen bu işler düzen sağlamanızı ve kafa karışıklığınızı önleyecektir. İletişim kaynaklı konulardan maddi gelir edinebilirsiniz. Kısa seyahatler ve eğitim konularında olanaklar elde edebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlarınızda değişimlere, esnek olmaya açık olmalısınız. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Duygusal karar vermek istemiyorsanız, ne istediğinizi düşünün.  Sorumluluk almaktan korkmayın. Otorite olarak gördüğünüz kişilerle iletişim kurarken biraz alttan alın. Sosyal statünüzde de değişim yaşayabilirsiniz. Evlilik gündeme gelebilir. Önemli kararlar vermeniz gereken bir ay olacak gibi gözüküyor.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.