Başak Burcunda Yeniay

26 Ağustos 2022

Başak Burcunda Yeniay

Selamlar canım arkadaşlarım,
27 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 11:17’de Başak burcunun 4 derecesinde Yeniay gerçekleşecek. Yeniaylar yeni başlangıçları temsil eder ancak yine de bir başlangıç yapacaksınız Ay’ın ışığını görmenizi tavsiye ederim, bunun için de 3 gün beklemekte fayda var.
Başak burcu pratik, faydacı, hizmet eden, ayrıştıran, kategorize eden demektir. Dolayısıyla bu süreçte daha eleştirel ve ayrıştırıcı olabiliriz.
Bu süreçte sindirim sisteminizle ilgili hassasiyetleriniz söz konusu olabilir, bir öğünde her şeyi yemek yerine ara vererek farklı tatları denemek daha iyi olabilir. Kronik hastalıklarınız varsa bu dönem ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir.
Uzun uzun yazmaya üşendim ama gündem konuları aşağıdaki gibi olacak.
Hırsızlıklar,
Trafik kazaları,
Sokak hayvanları
Laboratuvarlar
Hastalıklar
Yardımlılar
Hizmetliler
Toplum düzenini sağlayanlar
Memurlar
Kronik hastalıklar
Esnaflar
Kobiler ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.
Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, ayrışmayın annem.
Sevgilerimle,
Tuğba Karadayı

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.