Başak Burcunda Yeniay

15 Eylül 2023

Başak Burcunda Yeniay

Selamlar canım arkadaşlarım,
💫15 Eylül tarihinde 04:39’da Başak burcunun 21 Derecesinde bir Yeniay deneyimleyeceğiz. Özellikle 21 derecelerde bir gezegeniniz varsa daha çok etkisi altında kalabilirsiniz. Yeniaylar yeni başlangıçlar demektir ancak bir işe başlarken ayın ışığını görmek daha etkili olacağı için 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
💫Başak burcu toprak elementinde, değişken niteliktedir. Dolayısıyla toprak hareketleri, heyelanlara gündeme gelebilir. Başak burcunun anlamı ise, ayıklamak, detayı görmek, küçük işler, hastalıklar, alerjiler, hizmet sektörü, evcil ve küçükbaş hayvanlar, muhasebe yapmak, kobiler, küçük işletmeler, belediyeler, sağlık sektörü, memurlarla ilgilidir. Gündemimize daha çok bu konular gelebilir.
💫Yeniayın Uranüs, Neptün ve Plüton’a açıları bu dönemin daha kolektif olaylarla ilgili olduğunu biz göstermektedir. Tasarladığınız ve işlerin yolunda gitmediğini düşündüğünüz konularla ilgili yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.
💫Para piyasalarında belirsizlik sebepli ani iniş çıkışlar gündeme gelebilir.
💫Köpek saldırıları ve hayvanlardan geçen hastalıklar, alerjiler, sindirim problemleri konusunda dikkatli olmakta fayda var.
💫Kobiler ve esnaflar için yeni düzenlemeler gündeme gelebilir.
💫Diyete başlamak, spora başlamak, fiziksel olarak fit olmak istiyorsanız yeniaydan 3 gün sonra başlayabilirsiniz.
💫Yeniayda Denebola sabit yıldızını aktif olarak görmekteyiz. Denebola, Aslan’ın kuyruğu anlamına gelmektedir ve talihsizlikle temsil edilir, Regulus’a karşıttır. Pişmanlığa, yıkıma, üzüntüye sebebiyet verebilir. Aslan’ın kuyruğu olduğu için tam kazandım zannederken kaybetmekle de temsil edilir. Yani arkadan çevrilen işler kayıplara sebebiyet verebilir. Malumunuz yeniayın yöneticisi Merkür Başak burcunda hem yönetici hem de yüceldiği yerde olduğu için tüm özelliklerini kurnazlığını ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Yeniay zamanında Merkür’ün durağan olması zihninizin bir konuya takıntılı hale gelmesine sebebiyet verebilir. Hatta anksiyeteye neden olabilir. Lakin tekrar hatırlatmakta fayda var bu yıldız yıkıma sebebiyet vermektedir. Dolayısıyla bu süreçte birilerinin kuyruğu olmak yerine kendi işinize odaklanmak, kendi eksikliklerinizi tamamlamak, gereksizleri ayıklamak ve gerçekten çalışmaya başlamak size daha faydalı olacaktır.
💫Ankara’ya göre çıkartılan haritada 29 derece Aslan burcu yükseliyor ve Aslan burcu liderleri, yöneticileri temsil eder ve 29 derece de olması da bir liderin sonu, görevi bırakma, görevinden çekilme anlamına gelmektedir. Ülkemizin 4. Evine düşen bu yeniay özellikle muhalefet tarafında gelişmeler yaşanabileceğini ve bazı kişilerin görevlerinden ayrılabileceğini de göstermektedir.
Umarım hakkımızda hayırlısı olur.
Sevgilerimle Tuğba💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Eylülyeniay #başak #basakyeniayi #tugbaastrojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.