Başak Burcu(31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Temmuz 2023

Başak Burcu(31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dış görünümünüz, motivasyonlarınız, hayat amacınız ile ilgili konuların odağınızda olduğu bir hafta olacak. Farklı insanlar içerisinde etki bırakmak isteyebilirsiniz. İnandığınız konularla ilgili kendinizi ikna ettiğiniz zaman harekete geçebilirsiniz. Farklı becerilerinizi fark edebilir, kendi felsefenizi oluşturabilirsiniz. Risk almak istemeyebilir, kendi işlerinizi takip edebilirsiniz. Çalışkan ve mücadeleci tarafınızla başarıyı yakalayabilirsiniz. Yenilikler ilginizi çekerken ayrıntılarda kaybolmamaya dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde fazla sorumluluk üstlendiğinizi düşünebilirsiniz.  Sorumluluklarınızı istikrarlı bir şekilde yaparken kendi isteklerinizi de düşünebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.