Başak Burcu(30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ocak 2023

Başak Burcu(30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Rutin işleriniz, çalışma alanlarınız, iş arkadaşlarınız bu haftanın konusu olacak İşinizde istediğiniz konuma gelmek için sarf ettiğiniz çabanın karşılığını alacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla rekabet etme gücünüz olacak. İdeallerinizi gerçekleştirmek için yaratıcı fikirler geliştireceksiniz. Daha önce denemediğiniz hobiler edinebilirsiniz. İşinizde kendinizi gösterecek, sezgilerinizle yol gösterici olacaksınız. Kendi hayat görüşünüzü oluşturacak, standartlarınızı uygulamak isteyeceksiniz. Bu durum çalışma ortamınızda zorlanmanıza neden olacaktır. Statünüzle ile ilgili yapacağınız anlaşmalarda pürüzler çıkabilir. Yeni bir ortaklık için uygun zaman olmayabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.