Başak Burcu(21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

19 Ağustos 2023

Başak Burcu(21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini motivasyonlarınız, hayata bakışınız, dış görünümünüz oluşturacak. Kendi inançlarınız doğrultusunda hareket edebilir, sıra dışı kişilerle ilişki kurabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde isteklerinizi dile getirmek istemeyebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde destek gördüğünüzde ilerlemekten çekinmeyeceksiniz. İlişkilerinizi gerçekçi bakış açısı ile değerlendirmeniz gerekebilir. Kuralcı yaklaşımınız öne çıkacaktır. Motivasyonunuz maddi kazanımlarınızın artmasına bağlı olabilir. Hayatınıza düzene sokmak için çaba harcayabilirsiniz. Harekete geçmek için romantik ilişkilerinizden güç alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda özverili davranabilirsiniz. Ortaklı ve ikili ilişkilerinizde sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekecek. Endişeleriniz ilişkilerinizi yönetirken sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Finansal anlamda kazanım için mücadele etmeniz gerekebilir. Harcamalarınızı yaparken dengeyi kaçırmamaya öze göstermelisiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.