Başak Burcu(14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Başak Burcu(14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kısıtlanma hissiniz, rüyalarınız, farklı yerler ve insanlar, inançlarınız bu haftanın konusunu oluşturacak. Hayatınızdaki insanlarla daha derin bağlar kurmak isteyebilirsiniz. Ödemeleriniz, kredilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Eşinizin ya da başkalarının paralarını yönetmeniz gerekebilir. İnsanlara yardımcı olmak ve öncülük etmekten keyif alabilirsiniz. Hesapta olmayan yolculuklar gündeminize gelebilir. Farklı insanlarla bir araya gelerek yeni bilgiler edinmeniz gerekebilir. Yeni öğretileri hayatınıza almakta zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Dış görünümünüzle ilgili marjinal değişimlerde bulunabilirsiniz. İnsanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Teknolojiyi hayatınıza daha fazla dahil edebilirsiniz. İnsanların yardımını isteyebilir, paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Önemsenmek ve sevildiğinizi hissetmek isteyeceksiniz. Sorunları tek başınıza üstlenmemeyi öğreneceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.