Başak Burcu(11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Başak Burcu(11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü itibariyle yurtdışı ile daha fazla bağlantı kurabilirsiniz. Salı günü hayalinizdeki partner ile tanışabilirsiniz. Gözünüzü dört açın! İlişkisi olanlar ise evlilik teklifi alabilir. Çarşamba günü çalışma ortamınızdaki krizleri çözebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda olan sorunlar bitebilir. Cuma günü itibariyle partneriniz ile daha çok uğraşabilirsiniz. İlişkide gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü maddi konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız değişebilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.