Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, haftanın ilk günü iş ortamınızda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Sağlığınız açısından bazı problemler ortaya çıkabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız iş ortamınız, sağlığınız, günlük rutinlerinizde olacak. Çarşamba günü civarında ise eğitim yaşamınızla ilgili ani değişimler yaşayabilirsiniz. İnançlarınızla ilgili kendinizi sorgulayabilirsiniz. Hafta sonu inançlarınız ve yaşam şekliniz arasında sıkışabilir. Kendinizi yönsüz hissedebilirsiniz. Bunun yanında ciddi bir ilişkiye başlamak için adım atabilirsiniz. Bir ilişkiniz var ise evlilik konuşmaya başlayabilirsiniz. Pazar günü sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.