Başak Burcu ve Yükselen Başak(25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak(25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BAŞAK

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftaya kariyerinize odaklı başlıyorsunuz. Hemen çalışmaya koyulabilirsiniz. Çarşamba günü civarında aile içinde bazı karışıklıklar yaşanabilir. Aile içinde bazı gerçekler su yüzüne çıkabilir. Yanlış anlaşılmalara kendinizi kaptırmamaya çalışın. Perşembe günü ev içindeki sorumluluklarınızı düzenleyebilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşlerinizin işleri, onlar için yapmanız gerekenler sizi kısıtlayabilir. Çok konuşmak istemeyebilirsiniz. Aynı gün itibariyle, yakın çevrenizde hareketlilik artabilir. Kardeşler ve kuzenler ile ilişkilerinizde agresyondan kaçının!

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.