Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, kariyer, ikili ilişkiler, ortaklıklar, eşler, evlilikler, eşin parası gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında, çocuklar, aşk, hobiler, günlük rutin işler, sağlık gibi konular gündemde olurken hafta sonunda ise, kariyer, eşler, ortaklıklar, finans gibi konular odak noktası olabilir. Kariyer hedefleriniz, yakın ilişkileriniz, ortaklıklar konusunda kafa karışıklığı yaşıyor olabiliriz. Kariyer alanındaki bazı gelişmeler sizi yakın ilişkilerinizle sınayabilir. Kariyer planınızı, yakın ilişkinizi zora sokmayacak şekilde planlamak zorunda kalabilirsiniz. İsteklerinizin, hedeflerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu eşinize ve ortağınıza aktarıp, duygusal bir bağ kurarsanız bu zorlu süreci daha olumlu atlatabilirsiniz. Kariyer alanındaki olumlu gelişmeler, finansal açıdan da desteklenmektedir. Biraz daha akılcı yaklaşımlarla hem kendinize hem de eşinize fayda sağlayabilirsiniz.

Hafta sonunda, yakın ilişkiler, eşler, ortaklıklar ile ilgili konularda kafanız karışabilir. Gereksiz mücadelelerin içine girmemek faydalı olacaktır. Daha çok empati kurmamız, karşı tarafın isteklerini de duygularını daha iyi anlamamız gereken bir süreçtir.  Sevgi konusunda desteklenmektesiniz. Ruhsal olarak güçlü kalmak size bu süreçte iyi gelecektir. Eşinizle, ortağınızla hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Tabi hayaller konusunda ortaklaşmak, herkes için fayda sağlamak daha doğru olacaktır. Tüm bu konularda kendinizi ilahi olana teslim etmelisiniz. Her şey olacağına varır zihniyeti ile hareket etmenizi tavsiye ederim.

Başak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.