Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, haftanın ilk günü çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Salı günü çalışma arkadaşlarınız ile ilgili krizleri çözebilirsiniz. Çarşamba günü uzaklardaki tanıdıklarınız ilgili bazı haberler canınızı sıkabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da iş yaşamınız ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Yeni bir iş imkanı doğabilir. Aynı gün günlük rutinlerinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Cumartesi günü iş arkadaşlarınızla keyifli iletişim kurabilirsiniz. Pazar günü ise evlilikle veya ilişkiyle ilgili hayalleriniz var ise bunlar için adım atabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.