Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar, haftaya kendinize odaklanmış şekilde başlıyorsunuz. Hafta ortasında ailenizle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. İlişkiniz ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz desteği görememek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Aşk hayatınızda iletişimin arttığı bir dönem olabilir. Ailenizden maddi konularda bir destek bulabilirsiniz. Miras konularında gelişmeler de yaşanabilir.  Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Aileniz veya eşinizle ilgili yalanlar yakalayabilirsiniz. Bu dönemde aldatma ve aldanmaya müsait olduğu için söylenenlere hemen inanmayın. Sizde dürüst olmaya gayret gösterin.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.