Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar, Salı günü civarı aşk hayatınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Çocuk kararı alabilirsiniz. Bu karar ile hayatınız dönüşebilir. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde eğitim hayatınızla ilgili çaba harcayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir ve burada emek harcamanız gerekebilir. Yurtdışına gitme kararı alabilirsiniz. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem iş ortamınızda, günlük rutinlerinizde ve sağlığınızda olabilir. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönemde aşk hayatınız canlanabilir. İlişkiniz varsa heyecan artabilir ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. İlişkiniz yoksa aşık olabilirsiniz. Günün devamında ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Evlilik için adım atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu iş ortamınızla ilgili krizler yaşayabilirsiniz. İlişkinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşk geliyor diyebilirim ?.  Çocuğunuz var ise onun eğitimi ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Sağlığınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Daha sağlıklı yaşamaya başlamaya karar verebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.