Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Selamlar sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin iş ve kariyer ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorunlu bir iş hayatınız varsa bir sonlanma yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda ev, aile konularında olabilir. Hafta sonu ailenizle ilgili bir krizi çözebilirsiniz. Pazar günü yakın çevreniz aracılığıyla hayallerinizin aşkıyla tanışabilirsiniz. Bu tanışma internet üzerinden de olabilir, sosyal medyada mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.