Başak Burcu ve Yükselen Başak (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Hafta başında aile içinde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Ebeveynleriniz ile birlikte karar alabilirsiniz. Aynı gün partneriniz ile birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Güzel bir iletişim kurarak birbirinizi anlayabilirsiniz. Salı günü evinizden bir iş yapmaya başlayabilirsiniz. Evdeki sorumluluklarınızı değiştirebilirsiniz. Çarşamba günü aşk hayatınız ile ilgili rüya gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz var ise evlilik kararı alabilirsiniz. Partneriniz size böyle bir teklifle gelebilir. Cumartesi günü civarında taşınma kararı alabilirsiniz. Ailenizde önemli gündemler olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.