Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

29 Haziran 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, aşk, çocuklar, hobiler, eğlence, sosyal çevre, arkadaşlar, yükseköğrenim, yurtdışı gibi konular gündeminizde olabilir.

Çocuklarla ilgili bazı konular sizi uzun zamandır zorluyor olabilir. Bu süreçte artık belli bir aşamaya geldiniz, kendinize yeni bir düzen kurmuş olabilirsiniz. Bu düzen için biraz daha çabalamanız aynı sistemle devam etmeniz gerekebilir. Biraz daha mücadele zamanı, biraz daha fedakârlık zamanlarına işaret ediyor. Yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz. Eğer yorulduysanız lütfen dönüp nerden nereye geldiğinize bakın.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Yine çocuklar, hayattan zevk aldığınız alanlarda sınandığımız bu süreçte eksik yaptığımız konular gündemde olabilir. Bu süreç eksikleriniz varsa onları tamamlama zamanını işaret ediyor.

Sosyal çevrenizde, yeni projelerin, yeni fikirlerin gündemde olacağı bir zaman dilimidir. Yeni bir organizasyona katılabilirsiniz. Bu konularla ilgili yurtdışı desteği alabilirsiniz. Veya uzun süredir üzerinde çalıştığınız konular size destek olabilir. Veya inançlarınız sizi bu yeni sosyal çevre ile bir arada olmaya sürüklemiş olabilir.

Aşk hayatınızda uzun süredir bir değişim yaşıyor olabilirsiniz. Hayata daha ciddi ve gerçekçi bakmaya başlamış olabilirsiniz. Yeni bakış açınıza uygun yeni bir birliktelik söz konusu olabilir.

Sağlık anlamında kemik ve diş sağlığı gibi eskiden gelen problemler kendini yeniden hissettirebilir. Muayenelerinizi olun annem.

 

Başak , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.