Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü aşk hayatınız veya çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aniden aşık olacağınız biri karşınıza çıkabilir. Hafta ortasına aileniz ve partneriniz arasında çatışmalar yaşanabilir. İki taraf arasında kalabilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin arkadaşlık, hayaller, kalabalık gruplar alanında gerçekleşiyor. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşınız ile problemleriniz varsa bunları çözebilir veya arkadaşlığınızı bitirme kararı alabilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise partneriniz ile aşk tazeleyebilirsiniz. Güzel giden ilişkilerde evlilik konuşulmaya başlanabilir.

 

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.