Başak Burcu ve Yükselen Başak (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BAŞAK

Başak Burcu, Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftanın başından itibaren maddi konularda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Banka hesabınızda sorunlar çıkabilir, yanlış kişiye para gönderebilirsiniz. Geçmişte alamadığınız alacaklarınızı bu dönemde alabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Hayallerinizdeki ilişkiyi, evliliği yaşamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Partnerinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. Perşembe günü çalışma ortamınızda değeriniz ortaya çıkabilir. Sizin ne kadar iyi bir çalışan olduğunuzu fark edebilirler. Cuma günü sağlığınız ile ilgili zor kararlar alabilirsiniz. Bu kararları alırken düşünmeden abartılı davranabilirsiniz. Aynı gün maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Başak Burcu, paranızın kontrolünü iyi sağlamaya çalışın. Özellikle çocuğunuz var ise onun için çok harcama yapabilirsiniz. Cumartesi hayatınızda biri yok ise yakın çevreniz vasıtası ile yeni biri ile tanışabilirsiniz.

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.