Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, haftanın ilk günü sağlığınızla ilgili bazı sorunları çözebilir, tedavi olabilirsiniz. Salı günü çalışma ortamınızda bazı krizler yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. İçinize döneceğiniz, korkularınız veya travmalarınızla ilgili farkındalıklar yaşayacağınız bir süreç olabilir. Bazı gizli düşmanlarınız açığa çıkabilir. Aynı gün sorunlu giden bir ilişkiyi bitirebilirsiniz. İlişki için güçlü adımlar da atabilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Yeni iş imkanları, fırsatları bulabilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, çalışma ortamınızda iletişim nedenli sorunlar çıkabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.