Başak Burcu ve Yükselen Başak (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Hafta başından itibaren odağınız aileniz ve evinize kayıyor. Evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizde geçirdiğiniz vakitten daha çok keyif alabilirsiniz. Aileniz sizin için çok daha önem kazanabilir. Onlar ile ilişkinize daha fazla dikkat edebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle ev içinde iletişim trafiği artabilir. Ebeveynleriniz ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Evinizden memnun değilseniz yeni bir eve taşınma kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir canınızı sıkan sağlık sorunlarınızın tedavi olduğunu, artık iyileştiğinizi fark edebilirsiniz! Özellikle dizleriniz ve bacaklarınız ile ilgili hastalıklardan kurtulabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.