Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

21 Haziran 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, kariyer, ikili ilişkiler, ortaklıklar, eşler, evlilikler, eşin parası, finansal konular, borçlar gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketi sizi eşinizle veya ortağınızla ilgili kafa karışıklığı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Hayallerle gerçeklerin uyuşmadığı bir süreç olabilir. Önünüzde bir sis perde varmış gibi olayları algılamanız biraz zorlaşabilir. Bu nedenle biraz dikkatli olmanız gereken bir süreçtir. Yeni yapılacak anlaşmalarda, tam olarak neler istediğini daha açık bir şekilde ortaya koymanızda fayda vardır. Veya eşinizden beklentinizi veya onun sizden beklentilerini netleştirmekte fayda vardır. Zira bu süreç biraz dağılma enerjisi içermektedir.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Kariyer alanında yavaşlamalar artık normale dönebilir. İşsizseniz, yapmış olduğunuz iş başvurularından geri dönüşler başlayabilir. Kariyer alanında beklediğiniz bir görev değişikliği veya terfi varsa bu konular tekrar gündeme gelebilir.

Mars’ın Koç burucuna geçişi ile finansal konularda hareketlilik başlayabilir. Uzun süredir çekmek istediğiniz bir kredi varsa bu konuda kredi başvurunuz onaylanabilir. Veya uzun süredir beklediğiniz nafaka konusu artık sonuçlanabilir.  Sağlıkla veya günlük rutin işlerdeki artan sorumluluğunuz bu alanın hareketlenmesine vesile olabilir. Artık finansal anlamada gelir-giderlerin hız kazanacağı bir süreç sizleri bekliyor.

Aşk ile ilgili konularda, sorumluluklarınızın artacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Özellikle geçmişte var olan sorumluluk ve sorunlarda çözüme odaklanmalı ve kendinizi daha fazla ortaya koymalısınız.

Sağlık alanında ameliyatlar gündeme gelir böylece rahatsızlığınız konusunda sonuca ulaşabilir ve bu konuyu kapatmaya doğru yönelebilirsiniz.

 

Başak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.