Başak Burcu ve Yükselen Başak (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Başak Burcu ve Yükselen Başak

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftaya ilişkinize odaklı başlıyorsunuz. Partneriniz ile güne başlayabilirsiniz. Salı günü itibariyle maddi konularda yaşadığınız zorluklar artık sonlanıyor. Alamadığınız, geciken ödemeler sonunda elinize geçebilir. Ayrıca, çalışma ortamınızda yeni fırsatlar bulmaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklarınızın size önemli kazanımları olabilir. Ayrıca, çalışma arkadaşlarınız ile yeni projelere girişebilirsiniz. Bu girişimler size para kazandıracaktır. Çarşamba günü bazı borçlarınızı bitirebilirsiniz. Elinize geçen parayla kredinizi ödeyip rahat bir nefes alabilirsiniz. Cuma günü hayatınızdaki insanın harcamaları sizi yorabilir. Sizden borç isteyebilir. Cumartesi günü itibariyle odağınız yakın çevrenize kayıyor. Onlar ile daha fazla ilgilenebilir, birlikte vakit geçirebilirsiniz. Başak Burcu ve Yükselen Başak.

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.