Başak Burcu ve Yükselen Başak (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Hafta başında tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Özellikle abartılı sorumluluklar alabilirsiniz. Bunları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü kalbiniz boş ise önemli tanışmalar yaşanabilir. Yakın çevreniz vasıtası ile birileri ile tanışabilirsiniz. Bu dönemde ani seyahat planlarından kaçının. Eğitimleriniz ile ilgili de ani kararlar almamanızı öneririm. Cuma günü civarında eğitimleriniz ile ilgili önemli gündemleriniz oluşabilir. Bazı eğitimleriniz artık bitebilir. Artık mezun olabilirsiniz. Bu dönemde yurtdışına taşınma kararı alabilirsiniz. Özellikle flörtlerinizden bu konularda destek alabilirsiniz. Pazar günü kardeşleriniz ile sorunlar, söz dalaşları yaşayabilirsiniz. Ayni gün çocuğunuz var ise onunla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.