Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

15 Haziran 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta sosyal çevre, arkadaşlarınız, ait olduğunuz gruplar dernekler, düğünler, kalabalıklar, umutlarınız daha fazla gündemde olacak

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini sosyal çevre, arkadaşlar, gruplar, organizasyonlar gibi konularda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacak olduğunuz planlarda aksaklıklar çıkabilir. Bir şeyleri organize ederken, planlarken çok daha dikkatli olmanız gereken bir süreçtir. Tüm verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederim.

Çocuklarla ilgili uzun süredir zihniniz meşgul eden bir gündeminiz olabilir. Bu konuda eşinizin desteğini görebileceğiniz bir süreçtir. Veya size hayat motivasyonu veren bir konu bir süredir engellenmiş durumdadır. Önceden ilgilendiğiniz bir hobinize ara vermiş olabilirsiniz. Ortağınız ve eşinizin desteği ile tekrar bu çalışmalarınıza dönme şansınızın olduğu bir süreçtir. Engellenmişlik hissi hakim olsa da unutmayın ki bu sürecin sonunda şanslar ve fırsatlar geri dönecektir. Motivasyonlarınız konusunda kendinizi kısıtlanmış hissetmiş olabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda farkında olmadan sorumluluklarınız artabilir. Bir anda ciddi bir ilişki içinde kendinizi bulabilirsiniz ya da iyi gittiğini sandığınız bir ilişki bir anda bitebilir. Bu dönem ilişkilerle ilgili kadersel bir süreçten geçiyorsunuz şu an ne kadar alırsanız, ne yaşarsanız emin olun ki ilerde iyi ki diyeceksiniz.

Sağlıkla ilgili konularda dizler, baldırlar ve dolaşımla ilgili sıkıntılara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması,  arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, iş arkadaşlıklarınız gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir organizasyon yapısı içerisine girebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişeceği için bu dönem yaşadığınız problemleri bırakın, çok takılmayın çünkü artık yeni bir döneme giriyorsunuz, eskiler kapanıyor. Gidenin arkasından üzülmeyin annem.

 

Başak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.