Başak Burcu ve Yükselen Başak (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin ev, aile alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz, ailenize yeni kişiler katılabilir. Haritanızda destekleyici etkiler varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Hafta başında iletişiminiz artabilir, flörtünüzle keyifli sohbetler artabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz vasıtasıyla yeni insanlarla tanışıp aşk yaşayabilirsiniz.

Salı günü civarı ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Taşınmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.  Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Bir süredir ilişkilerinizde yaşadığınız problemlerle ilgili çözümler bulabilirsiniz. Yolculuklarla ilgili bir gündeminiz olabilir, bu yolculuğu sevgilinizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Birlikteliğinizde keyifli zamanlar olabilir. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Evinizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aile içinde küslükler varsa bunlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var.  Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili sorunlarla, sınavlarla uğraşmış olabilirsiniz. Hayattan keyif alamadığınız bir dönem geçirmiş olabilirsiniz. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde güzel bir ilişki başlangıcı olabilir. Çocuk istiyorsanız bununla ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Hayat rutinlerinizi yeniden oluşturabilir, daha sağlıklı yaşamaya başlayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda sabır göstermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem iş sorumluluklarınız artabilir. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size yeni iş fırsatları sunabilir. Çalışma şartlarınız değişebilir.  Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.