Başak Burcu ve Yükselen Başak (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Hafta başından itibaren aileniz ile daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Ev içinde tansiyon daha yüksek olabilir. Önümüzdeki 2 aylık süreçte evinizde iş yükü de artabilir. Aynı gün itibariyle flörtleriniz ile iletişiminiz artabilir. Yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Cumartesi günü civarında aşk hayatınızda bir durgunluk yaşanabilir. Bugünlerde istediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz. Pazar günü çocuğunuz var ise onunla aranızda laf dalaşlarına dikkat etmeniz gerekebilir. Sözler ile birbirinizi kırabilirsiniz. Aynı gün kariyerinizde önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Bugün civarında kariyerinizde terfi alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.