Başak Burcu ve Yükselen Başak (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BAŞAK

Başak Burcu ve Yükselen Başak, Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftaya ailenize odaklı başlıyorsunuz. Evden çıkmak istemeyebilir, evinizin rahatından çıkmayabilirsiniz. Çarşamba günü ev içinde sorumluluklarınızı düzenleyebilirsiniz. Artık bazı sorumluluklarınızı başkalarına devredebilirsiniz. Cuma maddi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni kazanç yolları bulabilirsiniz. Eliniz bollaşabilir, maddi refaha ulaşabilirsiniz. Cumartesi günü aileniz ile olan sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ev içindeki krizleri çözmek sizi rahatlatacaktır. Pazar günü evinizden para kazanma yöntemleri bulabilirsiniz. Evden ticaret yapıp para kazanabilirsiniz.

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.