Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

31 Mayıs 2020

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Kariyer, iş hayatı, toplum önündeki statümüz, yakın ilişkiler, ortaklıklar, iş arkadaşları, yüksek idealler, aile, bağlar, kökler gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, ailemiz, atalarımız, evimiz yuvamız, kendimizi ait hissettiğimiz yerler gibi konularla ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması anlamına geliyor olabilir. Evle ilgili konularda ertelediğimiz konularında gündeme gelebilir veya ailemizle ilgili artık bazı konuları ele alma zamanı gelmiş olabilir. Bizi zorlayan konuların tamamlanması veya uzun süredir kafamızı kurcalayan bir konuda adım atmak gibi düşünebiliriz.

Kariyerinizle ile ilgili konuların hareketleneceği bir zamandasınız ancak bu konular sizi yakın ilişkileriniz veya ortaklıklarınızda mücadele yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu mücadele çokta girmek istemeyeceğimiz bir mücadeledir, çünkü bu mücadelede daha kabullenici taraf siz olabilirsiniz.  O yüzden kendinizi sizi yoracak mücadelelerden kaçınmanızda fayda var. Güvenli alanda kalarak fazla risk almamak bazen en iyisidir.

Uzak mesafelerdeki sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili konularda ani beklenmedik, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Ancak bu gelişmeler sizi kredi, borçlar, ödemeler konusunda belki biraz zorlayabilir. Alma verme dengesini iyi ayarladıktan sonra ve riskli hareketlerden kaçındıktan sonra problemleriniz çözülebilir. Dikkatli ve analitik düşünmenizde fayda vardır. Zira irademizle her türlü güçlüğü aşabiliriz.

Başak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.