Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde özgürlük arayışı artabilir. Çalışma ortamınızda keyifli gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi daha verimli hissedebilirsiniz. Aynı gün sağlığınızla ilgili sorunlar çıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Çalışma ortamınızla ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan sorunları, krizleri çözmek için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Yanınızda çalışanlar var ise onlarla problemler yaşayabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.