Başak Burcu ve Yükselen Başak (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Hafta başında aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri ile güçlü bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Salı günü ailenizin size yalan söylediğini fark edebilirsiniz. Onlara karşı güveniniz sarsılabilir. Çarşamba günü çalışmayı abartabilirsiniz. Kendinizi tüketene kadar çalışıp, yorgun düşebilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınızda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Bir flörtünüz sonlanabilir. Aynı gün çalışma hayatınızda önemli fırsatlar bulabilirsiniz. Bugünü evden çalışarak geçirebilirsiniz. Pazar günü aileniz tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Taşınma planlarınız var ise bunlar suya düşebilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.