Başak Burcu ve Yükselen Başak (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BAŞAK

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftanın ilk günü maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların, görevlerin karşılığını maddi olarak da almaya başlayabilirsiniz. Salı günü çocuklarınız için fazlaca harcama yapmanız gerekebilir. Perşembe günü civarında kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Onların hayatı değişmeye başlayabilir. Cuma günü trafikte çok dikkatli olun, hız yapmayın. Bugün sizi şok edecek dedikodular öğrenebilirsiniz. Aynı gün itibariyle aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. Kalbiniz boş ise yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Cumartesi günü itibariyle iletişiminiz oldukça kuvvetlenecektir. Zihniniz çok daha hızlı çalışmaya başlayabilir. Aynı gün, yakın çevreniz vasıtası ile yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.