Başak Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Başak Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay aşk hayatınızda sezgilerinizle hareket ederek bir takım saklı kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yapıcı bir tavır sergilerseniz aslında bu gerçeklerin ortaya çıkmasının sizin hayrınıza olduğunu görebilirsiniz. Evliyseniz hamilelik haberi alabilirsiniz. Bu dönem bazı gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir fakat sizin odağınız bu süreçte yalnız kalmak ve kafanızı dağıtmak olacaktır. Tek başınıza bir tatile çıkabilir ve bu tatilden oldukça keyif alabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı aklınızın ucundan bile geçmeyecek bir fırsat doğabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirerek kaderinizi yeniden çizebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.