Başak Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Başak Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Başak

Yeniay sizin flört hobiler ve çocuklar evinizde gerçekleşecek bu alanla alakalı yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz fakat Venüs Retro olduğu için bu gelişmelerin üzerinden iki kere geçmek zorunda kalabilirsiniz. Taşınma konularınızın gündeme gelebilir. Eş ve ortaklı işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Dolunay sizin sosyal medya ve sosyal çevrenizi etkileyen evde gerçekleşeceği için bu konularla alakalı özellikle hobileriniz ile alakalı bir sosyal medya hesabı açmak istiyorsanız değerlendirebilirsiniz ya da daha evvelden açtığınız hesaplarınız daha görünür hale gelebilir. Mars’ın da Oğlak burcuna geçmesi ile beraber daha çok flört aşk yaratıcılık hobiler ve çocuklarla alakalı konulara enerji harcayacaksınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.