Başak Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Başak Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Başak

Ay başında hayatınızdaki krizleri yoluna sokmaya çalışabilirsiniz. Bir operasyon gündeminiz olabilir.  5 Nisan itibariyle aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kalbiniz boş ise hayatınıza biri girebilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren yabancı bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren ilişkiniz için daha çok çabalayabilirsiniz. Ayrıca rakipleriniz ile işler kızışabilir. 16 Nisan’da maddi konular ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Bazı kazançlarınız sonlanabilir. 20 Nisan itibariyle odağınız eğitimlerinize kayabilir. Kendinizi geliştirmek, sosyal medyada görünür olmak isteyebilirsiniz. 30 Nisan’dan itibaren kariyeriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Yeni iş başvurularında bulunabilirsiniz. Ay sonunda nikah kararı alabilirsiniz. Yurtdışı gündeminiz olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.