Başak Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Başak Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Başak

Bu ay başından itibaren güzelliğiniz için ufak operasyonlar geçirebilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren ailenizden maddi destek görebilirsiniz, beklediğiniz bir miras konusu var ise sonuçlanabilir. Ayrıca partnerinizin geliri artabilir, sizde bundan pozitif etkilenebilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise kariyerinizde sorunlar yaşanabilir. Üstleriniz ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. 15 Mayıs civarında önemli sözler verebilir, teklifler alabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizde önemli gelişmeler yaşanabilir. 21 Mayıs itibariyle kariyerinize odaklanabilirsiniz. Kendinize işiniz ile ilgili hedefler koyabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra ise kazalara karşı temkinli olmalısınız. Fazla borçlanabilirsiniz, alışverişe ara vermekte fayda var. Ay sonu ise sosyal medya vasıtasıyla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.