Başak Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Başak Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Başaklar;
Bu ay sizi çok fazla etkileyecek bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniayda ilişkiler, eşiniz, ortağınız ve mahkeme konuları çok fazla ön planda. Davanız daha gerçekleşmediyse bu Yeniay ile beraber haberini alabilirsiniz, ilişkilerde yenilikler söz konusu olabilir. Ardından çalışma ortamınızda kendi değerinizi fark edip, enerjinizi bu alana harcamak durumunda kalabilirsiniz. Hak ettiğiniz değer doğrultusunda çalışmak isteyebilirsiniz. Ardından zihniniz ikili ilişkiler konusunda daha çok aktif çalışacak, eşinizle ve yakınlarınızda daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Dolunay ile beraber hayatınızı etkileyen ve ortaya çıkan bazı konular söz konusu olabilir. Ayın sonuna doğru algınız daha çok maddi gelirlerinizde olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.