Başak Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Başak Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, 5 Kasım’da kardeşleriniz veya kuzenlerinizin hayatında yenilikler ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizde önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu günlerde kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Aynı gün itibariyle aşk hayatınızda güzel gelişmeler başlıyor! Bu süreçte aşık olabilirsiniz. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren iletişiminiz çok artacak. Kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Zihninizde daha fazla çalışacak. 19 Kasım civarında bir eğitiminizin sonuna gelebilirsiniz. Artık kendi bilginize güvenmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda yurtdışına taşınma gündemi oluşabilir. 22 Kasım itibariyle odağınız ailenize kayıyor. Aile hayatınız sizin için önem kazanacak. Evinizde daha fazla vakit geçirebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle aileniz ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Kendinizi ailenize anlatabilir, onların onayını alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.