Başak Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Başak Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Başak

Ay başından itibaren kariyerinize odaklı olacaksınız. Daha fazla çalışabilirsiniz. 13 Haziran itibariyle yeni iş görüşmelerine katılabilirsiniz. Ayrıca patronlarınız ile bağlantı kurabilirsiniz.14 Haziran civarında ailenizde önemli gündemler olabilir. Ev değiştirebilirsiniz. 21 Haziran itibariyle sosyal çevrenize odaklanabilirsiniz. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 29 Haziran civarında yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Farklı sosyal çevrelere girebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.