Başak Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2022

Başak Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay değişim diyeceksiniz başka bir şey demeyeceksiniz. Kendinize odaklanacağınız bir ay geçirirken dış görünüşünüzle ilgili konulara önem verebilirsiniz. Ödemelerinizle ilgili veraset, tapu, miras, alım-satım konularında yaşanabilecek gelişmelerle eliniz rahatlayabilir. Bir süredir işten güçten vakit bulamayıp bir yerlere gidemediyseniz bu ay ufak seyahatler için oldukça destekleyici. Kariyer hayatınızda mücadeleci ve hırslı davranışlarınız dikkat çekerken zaman zaman agresifleşebilirsiniz. Eğer içinizdeki savaşçı ruhu doğru kullanırsanız iş hayatınızda beklediğiniz takdiri görebilir, başarıdan başarıya koşabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.